Zomertornooi_Palmares_NietGerangschikten
NIET_GERANGSCHIKTEN
19xx.....
71. Maerschalck Willy (TTC Wenduine) Blondiau Chantal (TTC Wenduine)
72. Demoor L (TTC Houthulst) Masson Brigitte (TTC Wenduine)
73. Devriere Marc (Sparta Mouscron) Doom Ann (Kolac Jabbeke
74. Loncke P (Stam Mouscron) Blomme M (Drop Eeklo)
75. Deleplanque P (Sparta Mouscron) Borrey Nadine (Kolac Jabbeke)
76. Goossens P (Ex. Tournai) Bourdeaud’hui N (LM Ronse)
77. Demey M (Sparta Mouscron) Debrouwer Erlinde (Le Logis)
78. Stygelbout X (Kitch Mouscron) Dhondt Jocelyn (TTC De Haan)
79. Smeulders F (TTK Hove) Keymeulen Veerle (Meli De Panne)
80. Demerlier Marc (Sparta Mouscron) Dhondt Josiane (TTC Wenduine)
81. Haegens F (TTC Rooigem) Decorte R (Rooigem)
82. D’Heere D (Drive St Amandsberg) Waeterschoot V (Merksemse TTV)
83. Defloor H (Zomergem) Demol M (TTC De Haan)
84. Ysebaert H (Drive St Amandsberg) Jonckheere C (TTC Herent)
85. Peersman G (Drive St Amandsberg) Demeester Jill (Drive Oostende)
86. Jacobs Steven (Rubens Mechelen) Van Echelpoel G (’s Gravenwezel)
87. Wauthier P (TTC Ans) Goedertier C (TTC Herk)
88. Verscraegen R (TTC Zelzate) D’Haene C ( (Atlantic Antwerpen)
89. Doublet Rudy (Small Street Gent) Blanckaert B (Tonadi)
90. Rosseau R (Atlantic Antwerpen) Vandooren I (Virtus)
91. Dekuyscher M (Zelzate) Watteny I (Dumoufloor Roeselare
92. Mertens S (Sven Mechelen) Craemers S (Centre Manage)
93. Janssens C (Fair Play) Boschman M (Fair Play)
94. Coulibaly Z (Arc en Ciel) Boschman M (Fair Play)
95. Devoogdt Bruno (Fair Play) Boschman H (Fair Play)
96. Peeters Kris (Atlantic/Fair Play) Devoogdt Mira (Atlantic/Fair Play)
97. Lupo Rodrigo (Jeumont-France) Perruwe Sandy (Wommelgem)
98. Janseghers Kevin (Sokah) Carletti Chantal (King Kong)
99. Vandenbrouck T (Sven Mechelen) Van Bragt T (Sokah)
20xx....
00. Van Waes Kasper (Kobelco) niet toegekend
01. Van Put Rob (Kobelco) Decloedt Belinda (CP Montois)
02. Kovaliov Konstantin (Drive Oostende) Daffi Chantal (Zandvoorde)
03. Nuytinck Yannick (Sleidinge) Claes Evi (Immo Mortsel)
04. Van Ballaer Alexander (Nodo) Henrotte Celine (Astrid)
05. Vermeulen Marc (Wenduine) Debruyne Melissa (Tiekt)
06. Merckx Jasper (Gemo) Raats Peggy (Antonius)
07. Schietse Ruben (Lobos) Lambregts Ruth (Meerdaal)
08. Versteeg Jelle (Maldegem) Vandevelde Nicole (Antonius)
09. Vandoorn Hierro (Rooigem) De Rycke Ines (Merelbeke)
10. Ooije Daniel (AFP Antwerpen) Hoeben Livia (Sven Mechelen)
11. Vermeulen Nick (Stekene) Casert Celine (TTC Wenduine)
12. De Mol Jo (Rooigem) Lambregts Siene (Zoersel)
13. De Grande Miguel (Brugge) Rombaux Dominique (Nalinnes)
14. Baklicharov Mikolai (Maldegem) De Jonckheere Emily (’t Paletje)
15. Campers Michel (Merksplas) Monteyne Ella (Wenduine)
16. Deslyper Rutger (Maldegem) De Wit Esther (Rooigem)
17. Van Dael Davy (Torhout) niet toegekend
18. Op de Beeck Lenn (St Niklaas) Berghmans Luna (Den Hoek)
19. Blanni Antonia (Morlanwez) Vlaeminck Noor (Wenduine)